Orang Awam
Petugas
Notis Umum

Notis Umum

Jadual Tarikh, Kawasan Dan Tempat Untuk Mesyuarat Agung Kawasan

*Kakitangan Pesara Dijemput Hadir Ke Mesyuarat Agung Perwakilan Yang Berhampiran

Kawasan Projek Perwakilan Masa/Tempat
Kuala Lumpur
  1. Ibu Pejabat Lembah Klang
  2. Pesara Lembah Klang
Lembaga: Mohd Shahrin Mohd Ali 19/9/2016 (10.00 pg)
Dewan Banquet 3, Menara Felda
Alor Star I
  1. Lubuk Merbau
  2. Teloi Timur
  3. Sungai Tiang
  4. Sungai Tiang
  5. Gunung Bongsu
  6. Syarikat Felda
  7. Wilayah Alor Star
Lembaga: Dato' Ramli Ismail 14/12/2016 (2.00 ptg)
Felda Sungai Tiang
Alor Star III
  1. Chuping
  2. Bukit Tangga
  3. Mata Air
  4. Rimba Mas
  5. Guar Napai
  6. Bukit Tembaga
  7. Laka/Laka Selatan
  8. Batu Lapan
  9. Syarikat Felda
Lembaga: Dato' Ramli Ismail 15/12/2016 (10.00 pg)
Felda Sungai Chuping
Trolak I
  1. Gunung Besout 1
  2. Gunung Besout 2
  3. Gunung Besout 4
  4. Gunung Besout 3
  5. Gunung Besout 5
  6. Syarikat Felda
Lembaga: Abu Bakar Ibrahim 14/2/2017 (10.00 pg)
Dewan Serbaguna Felda Gunung Besaot 3
Trolak II
  1. Sungai Behrang
  2. Trolak Selatan
  3. Sungai Klah
  4. Trolak Utara
  5. Trolak Timur
  6. Wilayah Trolak
  7. Syarikat Felda
Lembaga: Abu Bakar Ibrahim 14/2/2017 (3.00 ptg)
Dewan JKKR Felda Sg. Klah
Trolak III
  1. Ijok
  2. Lasah
  3. Bersia
  4. Lawin Selatan
  5. Nenering
  6. Papulut
  7. Lawin Utara
  8. Syarikat Felda
Lembaga: Abu Bakar Ibrahim 15/2/2017 (10.00 pg)
Dewan GPW Felda Lawin Selatan
Trolak IV
  1. Soeharto
  2. Gedangsa
  3. Sungai Tengi
  4. Sungai Tengi Selatan
  5. Syarikat Felda
Lembaga: Abu Bakar Ibrahim 13/2/2017 (10.00 pg)
Dewan Orang Ramai Felda Sg Tengi Selatan
Raja Alias I
  1. Lui Timur
  2. Pasoh 1-4
  3. Lui Muda
  4. Lui Selatan 1
  5. Lui Selatan 2
  6. Lui Barat
  7. Sungai Lui
  8. Titi/Titi 2
  9. Syarikat Felda
Lembaga: Dato' Ramli Ismail 28/2/2017 (10.00 pg)
Dewan Serbaguna Felda Pasoh 3
Raja Alias II
  1. Bukit Rokan
  2. Bukit Rokan Utara
  3. Jelai 2
  4. Pasir Besar
  5. Jelai 3
  6. Jelai 4
  7. Bukit Jalor
  8. Jelai 1
  9. Sungai Kelamah
  10. Kepis
  11. Bukit Rokan Barat
  12. Syarikat Felda
Lembaga: Dato' Ramli Ismail 27/2/2017 (10.00 pg)
Dewan Orang Ramai Felda Jelai 2
Raja Alias III
  1. Palong 1-16
  2. Syarikat Felda
Lembaga: Dato' Ramli Ismail 27/2/2017 (3.00 ptg)
Balai Raya Felda Palong 6
Raja Alias IV
  1. Raja Alias 1-5
  2. Serting Hilir 1-7
  3. Wilayah Raja Alias
  4. Syarikat Felda
Lembaga: Dato' Ramli Ismail 28/2/2017 (3.00 ptg)
Dewan Feldajaya Wilayah Raja Alias
Segamat I
  1. Kahang Barat
  2. Kahang Timur
  3. Nitar 1
  4. Nitar 2
  5. Ulu Belitong
  6. Bukit Tongkat
  7. Ulu Penggeli
  8. Ulu Dengar
  9. Air Hitam
  10. Bukit Permai
  11. Bukit Batu
  12. Layang-Layang
  13. Syarikat Felda
Lembaga: Pn. Saodah Sudi 1/10/2016 (10.00 pg)
Dewan Semai Baki Felda Ulu Penggeli
Segamat II
  1. Bukit Serampang
  2. Chemplak
  3. Chemplak Barat
  4. Lenga
  5. Maokil 1-4
  6. Parit Hj Idris 
  7. Sri Ledang
  8. Syarikat Felda
Lembaga : Pn. Saodah Sudi 14/10/2016 (10.00 pg) 
Felda Bukit Serampang
Segamat III
  1. Kemelah
  2. Medoi
  3. Palong Timur 1-3
  4. Pemanis 1
  5. Pemanis 2
  6. Redong
  7. Tenang
  8. Wilayah Segamat
  9. Syarikat Felda
Lembaga : Pn. Saodah Sudi 15/10/2016 (10.00 pg)
Felda Medoi
Segamat IV
  1. Bukit Senggeh
  2. Hutan Percha
  3. Kemendore
  4. Kg. Baru Menggong
  5. Macap
Lembaga : Pn. Saodah Sudi 23/12/2016 (3.00 ptg)
Felda Hutan Percha
Johor Bharu I
  1. Adela
  2. Air Tawar 1-5
  3. Kledang
  4. Papan Timur
  5. Semenchu
  6. Sening
  7. Sungai Mas
  8. Tunggal
  9. Syarikat Felda
Lembaga : Pn. Saodah Sudi 24/9/2016 (2.00 ptg)
Dewan Semai Bakti Felda Semenchu
Johor Bharu II
  1. Bukit Besar
  2. Bukit Ramun
  3. Inas Utara
  4. Pasak
  5. Linggiu
  6. Pasir Raja
  7. Penggeli Timur
  8. Sungai Sayong
  9. Sungai Sibol
  10. Sungai Tiram
  11. Taib Andak
  12. Ulu Tebrau
  13. Wilayah Johor Bharu
  14. Syarikat Felda
Lembaga : Pn. Saodah Sudi 04/12/2016 (2.00 ptg)
Balairaya Felda Penggeli Timur
Johor Bharu III
  1. Bukit Aping Barat
  2. Bukit Aping Timur
  3. Bukit Easter
  4. Bukit Wa Ha
  5. Simpang Wa Ha
  6. Lok Heng Barat
  7. Lok Heng Selatan
  8. Lok Heng Timur
  9. Syarikat Felda
Lembaga : Pn. Saodah Sudi 24/9/2016 (10.00 pg)
Dewan JKKR Felda Lok Heng Barat
Johor Bharu IV
  1. Endau
  2. Tenggaroh 1 - 7
  3. Tenggaroh Selatan 1
  4. Tenggaroh Timur 1
  5. Syarikat Felda
Lembaga : Pn.Saodah Sudi 3/11/2016 (2.00 ptg)
Felda Tenggaroh 2
Mempaga I
  1. Bukit Kepayang
  2. Kumai
  3. Mayam
  4. Purun
  5. Rentam
  6. Sebertak
  7. Tembangau 1
  8. Tembangau 2
  9. Tementi
  10. Triang 1
  11. Triang 3
  12. Syarikat Felda
Lembaga : Mejar(B) Adnan Yaacob 19/9/2016 (3.00 ptg)
Dewan Semai Bakti Felda Sebertak
Mempaga II
  1. Bukit Mendi
  2. Bukit Puchong
  3. Chemomoi
  4. Kemasul
  5. Mengkuang
  6. Sungai Kemahal
  7. Syarikat Felda
Lembaga : Mejar(B) Adnan Yaacob 19/9/2016 (10.00 pg)
Dewan Orang Ramai Felda Kemasul
Mempaga III
  1. Bukit Damar
  2. Kampung Sertik
  3. Krau 1
  4. Lakum
  5. Lembah Klau
  6. Lurah Bilut
  7. Mempaga 1-3
  8. Wilayah Mempaga
  9. Syarikat Felda
Lembaga : Mejar(B) Adnan Yaacob 21/9/2016 (3.00 ptg)
Mesyuarat Yang dijadualkan di Felda Mempaga 1 telah ditukar ke Felda Mempaga 2
Mempaga IV
  1. Jenderak Selatan
  2. Jenderak Utara
  3. Syarikat Felda
Lembaga : Mejar(B) Adnan Yaacob 20/9/2016 (10.00 pg)
Dewan JKKR Felda Jenderak Utara
Mempaga V
  1. Chegar Perah 1
  2. Kechau 1
  3. Sungai Koyan 1-3
  4. Tersang 1-4
  5. Syarikat Felda
Lembaga : Mejar(B) Adnan Yaacob 21/9/2016 (10.00 pg)
Dewan Dato' Adnan Felda Tersang 1
Jengka I
  1. Bukit Tajau
  2. Jengka 1-7
  3. Ulu Jempol
  4. Syarikat Felda
Lembaga : Dato' Saari Din

26/1/2017 (10.00 pg)
Felda Jengka 5

Jengka II
  1. Jengka 8-13
  2. Syarikat Felda
Lembaga : Dato' Saari Din 26/1/2017 (3.00 ptg)
Felda Jengka 10
Jengka III
  1. Jengka 14-20
  2. Sungai Nerek
  3. Kampung Awah
  4. Syarikat Felda
Lembaga : Dato' Zainal Hassan 4/11/2016 (3.30 ptg)
Felda Jengka 18
Jengka IV
  1. Jengka 21-25
  2. Syarikat Felda
Lembaga : Dato' Zainal Hassan 11/11/2016 (3.30 ptg)
Felda Jengka 21
Jengka V
  1. Kota Gelanggi 1-4
  2. Wilayah Jengka
  3. Syarikat Felda
Lembaga : Dato' Saari Din 27/1/2017 (10.00 pg)
Pejabat Felda Wilayah Jengka
Jengka VII
  1. Padang Piol
  2. Sungai Retang
  3. Sungai Tekam
  4. Syarikat Felda
Lembaga : Dato' Zainal Hassan 1/10/2016 (10.00 pg)
Felda Sungai Tekam
Kuantan I
  1. Bukit Goh
  2. Bukit Kuantan
  3. Bukit Sagu 1-3
  4. Sg. Panching Selatan
  5. Sg. Panching Timur
  6. Sg. Panching Utara
  7. Wilayah Kuantan
  8. Syarikat Felda
Lembaga : Datuk Khamis Md Som 11/10/2016 (10.00 pg)
Felda Bukit Goh
Kuantan II
  1. Chini 1-5
  2. Chini Timur 1-3
  3. Syarikat Felda
Lembaga : Datuk Khamis Md Som 12/10/2016 (10.00 pg) 
Felda Chini 1
Kuantan III
  1. Keratong 1-10
  2. Selendang 1
  3. Selendang 2
  4. Syarikat Felda
Lembaga : Datuk Khamis Md Som 18/10/2016 (3.00 ptg)
Felda Keratong 9
Kuantan IV
  1. Selancar 1-5
  2. Syarikat Felda
Lembaga : Datuk Khamis Md Som 18/10/2016 (10.00 pg)
Felda Selancar 3
Kuantan V
  1. Kg. New Zealand
  2. Lepar Hilir 1-4
  3. Syarikat Felda
Lembaga : Datuk Khamis Md Som 11/10/2016 (3.00 ptg)
Felda Lepar Hilir 3
Kuantan VI
  1. Lepar Utara 1-4
  2. Syarikat Felda
Lembaga : Datuk Khamis Md Som 19/10/2016 (10.00 pg) 
Felda Lepar Utara 1
Terengganu I
  1. Bukit Bading
  2. Jerangau
  3. Jerangau Barat
  4. Mengkawang
  5. Tersat
  6. Syarikat Felda
Lembaga: En. Zaid Sidek 7/2/2017(10.00 pg)
Felda Jerangau
Terengganu III
  1. Chalok
  2. Chalok Barat
  3. Selasih
  4. Tenang Besut
  5. Belara
  6. Wilayah Terengganu
  7. Syarikat Felda
Lembaga: En. Zaid Sidek 6/2/2017(3.00 ptg)
Felda Kerteh 3
Terengganu II
  1. Cerul 1
  2. Cerul 2
  3. Kerteh 1-6
  4. Neram 1
  5. Neram 2
  6. Seberang Tayor
  7. Syarikat Felda
Lembaga: En. Zaid Sidek 7/2/2017(3.00 ptg)
Felda Chalok Barat
Gua Musang I
  1. Aring 1
  2. Chiku 1-7
  3. Perasu
  4. Wilayah Gua Musang
  5. Syarikat Felda
Lembaga : Dato' Saari Din 23/12//2016 (9.00 pg)
Felda Chiku 5
Gua Musang II
  1. Kemahang 1-3
  2. Syarikat Felda
Lembaga : Dato' Saari Din 24/12//2016 (10.00 pg)
Felda Kemahang 1
Sahabat I
  1. Umas 1 -4
  2. Syarikat Felda (Kalabakan)
Lembaga :  Dato' Ramli Ismail 29/9/2016 (2.00 ptg)
Dewan Semai Bakti Kompleks Umas
Sahabat II
  1. Sahabat 1-5
  2. Felda Wilayah Sahabat
  3. Syarikat Felda
Lembaga :  Dato' Ramli Ismail 28/9/2016 (2.00 ptg)
Dewan Semai Bakti Desa Kencana