Orang Awam
Pengumuman

Pengumuman

Jadual Tarikh, Kawasan Dan Tempat Untuk Mesyuarat Agung Kawasan

*Kakitangan Pesara Dijemput Hadir Ke Mesyuarat Agung Perwakilan Yang Berhampiran

Kawasan Projek Lembaga Masa/Tempat
Kuala Lumpur
  1. Ibu Pejabat Lembah Klang
  2. Pesara Lembah Klang
YM RAJA FARIDAH BINTI RAJA AHMAD 05 OKT 2022 (10.00 PAGI)
DEWAN MERAK KAYANGAN, BALAI FELDA, KUALA LUMPUR
Alor Star I
  1. Lubuk Merbau
  2. Teloi Timur
  3. Sungai Tiang
  4. Teloi Kanan
  5. Gunung Bongsu
  6. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Alor Star II
  1. Chuping
  2. Bukit Tangga
  3. Mata Air
  4. Rimba Mas
  5. Guar Napai
  6. Bukit Tembaga
  7. Laka/Laka Selatan
  8. Batu Lapan
  9. Pesara Wilayah Alor Setar
  10. Wilayah Alor Setar
  11. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Trolak I
  1. Gunung Besout 1
  2. Gunung Besout 2
  3. Gunung Besout 4
  4. Gunung Besout 3
  5. Gunung Besout 5
  6. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Trolak II
  1. Sungai Behrang
  2. Trolak Selatan
  3. Sungai Klah
  4. Trolak Utara
  5. Trolak Timur
  6. Pesara Wilayah Trolak
  7. Wilayah Trolak
  8. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Trolak III
  1. Ijok
  2. Lasah
  3. Bersia
  4. Lawin Selatan
  5. Nenering
  6. Papulut
  7. Lawin Utara
  8. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Trolak IV
  1. Soeharto
  2. Gedangsa
  3. Sungai Tengi
  4. Sungai Tengi Selatan
  5. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Raja Alias I
  1. Lui Timur
  2. Pasoh 1
  3. Pasoh 2
  4. Pasoh 3
  5. Pasoh 4
  6. Lui Muda
  7. Lui Selatan 1
  8. Lui Selatan 2
  9. Lui Barat
  10. Mata Air
  11. Titi/Titi 2
  12. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Raja Alias II
  1. Bukit Rokan
  2. Bukit Rokan Utara
  3. Jelai 2
  4. Pasir Besar
  5. Jelai 3
  6. Jelai 4
  7. Bukit Jalor
  8. Jelai 1
  9. Sungai Kelamah
  10. Kepis
  11. Bukit Rokan Barat
  12. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Raja Alias III
  1. Palong 1
  2. Palong 2
  3. Palong 3
  4. Palong 4
  5. Palong 5
  6. Palong 6
  7. Palong 7
  8. Palong 8
  9. Palong 9
  10. Palong 10
  11. Palong 11
  12. Palong 12
  13. Palong 13
  14. Palong 14
  15. Palong 15
  16. Palong 16
  17. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Raja Alias IV
  1. Raja Alias 1
  2. Raja Alias 2
  3. Raja Alias 3
  4. Raja Alias 4
  5. Raja Alias 5
  6. Serting Hilir 1
  7. Serting Hilir 2
  8. Serting Hilir 3
  9. Serting Hilir 4
  10. Serting Hilir 5
  11. Serting Hilir 6
  12. Serting Hilir 7
  13. Pesara Wilayah Raja Alias
  14. Wilayah Raja Alias
  15. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Segamat I
  1. Kahang Barat
  2. Kahang Timur
  3. Nitar 1
  4. Nitar 2
  5. Ulu Belitong
  6. Bukit Tongkat
  7. Ulu Penggeli
  8. Ulu Dengar
  9. Air Hitam
  10. Bukit Permai
  11. Bukit Batu
  12. Layang-Layang
  13. Syarikat Felda
YBHG. DATO' RAMLI BIN ISMAIL 11 OKT 2022 (10.00 PG)
DEWAN SRI CEMPAKA, FELDA ULU BELITONG
Segamat II
  1. Bukit Serampang
  2. Chemplak
  3. Chemplak Barat
  4. Lenga
  5. Maokil 1
  6. Maokil 2
  7. Maokil 3
  8. Maokil 4
  9. Parit Hj Idris 
  10. Sri Ledang
  11. Syarikat Felda
EN. RAZUWAN BIN CHE ROSE 13 OKT 2022 (10.00 PG)
DEWAN KOMUNITI FELDA CHEMPLAK
Segamat III
  1. Kemelah
  2. Medoi
  3. Palong Timur 1
  4. Palong Timur 2
  5. Palong Timur 3
  6. Pemanis 1
  7. Pemanis 2
  8. Redong
  9. Tenang
  10. Pesara Wilayah Segamat
  11. Wilayah Segamat
  12. Syarikat Felda
EN. RAZUWAN BIN CHE ROSE 13 OKT 2022 (2.00 PTG)
DEWAN SEMAI BAKTI FELDA PEMANIS 2
Segamat IV
  1. Bukit Senggeh
  2. Hutan Percha
  3. Kemendor
  4. Kg. Baru Menggong
  5. Macap
EN. RAZUWAN BIN CHE ROSE 14 OKT 2022 (9.00 PG)
DEWAN SEMAI BAKTI FELDA BUKIT SENGGEH
Johor Bharu I
  1. Adela
  2. Air Tawar 1
  3. Air Tawar 2
  4. Air Tawar 3
  5. Air Tawar 4
  6. Air Tawar 5
  7. Kledang
  8. Papan Timur
  9. Semenchu
  10. Sening
  11. Sungai Mas
  12. Tunggal
  13. Syarikat Felda
ENCIK SAMSUDIN BIN OTHMAN 06 SEPT 2022 (10.00 PAGI)
DEWAN SEMAI BAKTI FELDA SEMENCHU
Johor Bharu II
  1. Bukit Besar
  2. Bukit Ramun
  3. Inas Utara
  4. Pasak
  5. Linggiu
  6. Pasir Raja
  7. Penggeli Timur
  8. Sungai Sayong
  9. Sungai Sibol
  10. Sungai Tiram
  11. Taib Andak
  12. Ulu Tebrau
  13. Pesara Wilayah Johor Bharu
  14. Wilayah Johor Bharu
  15. Syarikat Felda
DATO' RAMLI BIN ISMAIL 07 SEPT 2022 (10.00 PAGI)
DEWAN SERBAGUNA FELDA LINGGIU
Johor Bharu III
  1. Bukit Aping Barat
  2. Bukit Aping Timur
  3. Bukit Easter
  4. Bukit Wa Ha
  5. Simpang Wa Ha
  6. Lok Heng Barat
  7. Lok Heng Selatan
  8. Lok Heng Timur
  9. Syarikat Felda
ENCIK SAMSUDIN BIN OTHMAN 05 SEPT 2022 (10.00 PAGI)
DEWAN SERBAGUNA FELDA BUKIT APING TIMUR
Johor Bharu IV
  1. Endau
  2. Tenggaroh 1
  3. Tenggaroh 2
  4. Tenggaroh 3
  5. Tenggaroh 4
  6. Tenggaroh 5
  7. Tenggaroh 6
  8. Tenggaroh 7
  9. Tenggaroh Selatan 1
  10. Tenggaroh Timur 1
  11. Syarikat Felda
ENCIK SAMSUDIN BIN OTHMAN 04 SEPT 2022 (10.00 PAGI)
DEWAN SERBAGUNA FELDA TENGGAROH 2
Mempaga I
  1. Bukit Kepayang
  2. Kumai
  3. Mayam
  4. Purun
  5. Rentam
  6. Sebertak
  7. Tembangau 1
  8. Tembangau 2
  9. Tementi
  10. Triang 1
  11. Triang 3
  12. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Mempaga II
  1. Bukit Mendi
  2. Bukit Puchong
  3. Chemomoi
  4. Kemasul
  5. Mengkuang
  6. Sungai Kemahal
  7. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Mempaga III
  1. Bukit Damar
  2. Kampung Sertik
  3. Krau 1
  4. Lakum
  5. Lembah Klau
  6. Lurah Bilut
  7. Mempaga 1-3
  8. Wilayah Mempaga
  9. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Mempaga IV
  1. Jenderak Selatan
  2. Jenderak Utara
  3. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Mempaga V
  1. Chegar Perah 1
  2. Kechau 1
  3. Sungai Koyan 1-3
  4. Tersang 1-4
  5. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Jengka I
  1. Bukit Tajau
  2. Jengka 1-7
  3. Ulu Jempol
  4. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Jengka II
  1. Jengka 8-13
  2. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Jengka III
  1. Jengka 14-20
  2. Sungai Nerek
  3. Kampung Awah
  4. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Jengka IV
  1. Jengka 21-25
  2. Syarikat Felda
YBHG. DATO' RAMLI BIN ISMAIL 14 OKT 2022 (9.00 PG)
DEWAN SEMAI BAKTI FELDA JENGKA 23, BANDAR JENGKA
Jengka V
  1. Kota Gelanggi 1-4
  2. Wilayah Jengka
  3. Syarikat Felda
ENCIK RAZUWAN BIN CHE ROSE 06 OKT 2022 (10.00 PG)
DEWAN SEMAI BAKTI FELDA KOTA GELANGGI 2, JERANTUT
Jengka VI
  1. Padang Piol
  2. Sungai Retang
  3. Sungai Tekam
  4. Syarikat Felda
ENCIK RAZUWAN BIN CHE ROSE 06 OKT 2022 (2.00 PTG)
DEWAN SEMAI BAKTI FELDA SUNGAI RETANG, JERANTUT
Kuantan I
  1. Bukit Goh
  2. Bukit Kuantan
  3. Bukit Sagu 1
  4. Bukit Sagu 2
  5. Bukit Sagu 3
  6. Sg. Panching Selatan
  7. Sg. Panching Timur
  8. Sg. Panching Utara
  9. Pesara Wilayah Kuantan
  10. Wilayah Kuantan
  11. Syarikat Felda
ENCIK ZAID SIDEK 12 SEPT 2022 (10.00 PAGI)
DEWAN SEMAI BAKTI FELDA BUKIT SAGU 1
Kuantan II
  1. Chini 1
  2. Chini 2
  3. Chini 3
  4. Chini 4
  5. Chini 5
  6. Chini Timur 1
  7. Chini Timur 2
  8. Chini Timur 3
  9. Syarikat Felda
ENCIK ZAID SIDEK 14 SEPT 2022 (10.00 PAGI)
DEWAN SEMAI BAKTI FELDA CHINI TIMUR 3
Kuantan III
  1. Keratong 1
  2. Keratong 2
  3. Keratong 3
  4. Keratong 4
  5. Keratong 5
  6. Keratong 6
  7. Keratong 7
  8. Keratong 8
  9. Keratong 9
  10. Keratong 10
  11. Selendang 1
  12. Selendang 2
  13. Syarikat Felda
ENCIK HASBULLAH BIN MUHAMAD 10 SEPT 2022 (10.00 PAGI)
DEWAN SEMAI BAKTI FELDA KERATONG 1
Kuantan IV
  1. Selancar 1
  2. Selancar 2
  3. Selancar 3
  4. Selancar 4
  5. Selancar 5
  6. Syarikat Felda
ENCIK HASBULLAH BIN MUHAMAD 09 SEPT 2022 (9.00 PAGI)
DEWAN SEMAI BAKTI FELDA SELANCAR 1
Kuantan V
  1. Kg. New Zealand
  2. Lepar Hilir 1
  3. Lepar Hilir 2
  4. Lepar Hilir 3
  5. Lepar Hilir 4
  6. Syarikat Felda
ENCIK ZAID SIDEK 13 SEPT 2022 (10.00 PAGI)
DEWAN SERBAGUNA FELDA LEPAR HILIR 2
Kuantan VI
  1. Lepar Utara 1
  2. Lepar Utara 2
  3. Lepar Utara 3
  4. Lepar Utara 4
  5. Syarikat Felda
ENCIK ZAID SIDEK 15 SEPT 2022 (10.00 PAGI)
DEWAN JKKR FELDA LEPAR UTARA 1
Terengganu I
  1. Bukit Bading
  2. Jerangau
  3. Jerangau Barat
  4. Mengkawang
  5. Tersat
  6. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Terengganu III
  1. Chalok
  2. Chalok Barat
  3. Selasih
  4. Tenang Besut
  5. Belara
  6. Wilayah Terengganu
  7. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Terengganu II
  1. Cerul 1
  2. Cerul 2
  3. Kerteh 1-6
  4. Neram 1
  5. Neram 2
  6. Seberang Tayor
  7. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Gua Musang I
  1. Aring 1
  2. Chiku 1-7
  3. Perasu
  4. Wilayah Gua Musang
  5. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Gua Musang II
  1. Kemahang 1-3
  2. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Sahabat I
  1. Umas 1 -4
  2. Syarikat Felda (Kalabakan)
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN
Sahabat II
  1. Sahabat 1-5
  2. Felda Wilayah Sahabat
  3. Syarikat Felda
AKAN DIMAKLUMKAN KEMUDIAN